ME-05 Merlin Eco Premium Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı
ME-05 Merlin Eco Premium
Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı
Tel : 0533 682 73 06
Sade şık tasarımıyla mutfağınızda yerine yakışır Eco Premium serimiz ile sizlerleyiz.
Akıllı filtreleme teknolojisi sayesinde kumu, tortuyu ve pası giderir. Bakteri, virüs, kötü tat ve kokuları ortadan kaldırır. Şebeke suyunu hızlı ve kolay bir şekilde arıtır. Kapalı kutusu sayesinde ortalama estetik bir atmosfer kazandırır.
Özellikler
| Ön Tortu Sediment Filtre | 12" İnline 5 Micron |
| UDF Filtre - Coconut | 12" İnline Gac Karbon |
| CTO Filtre - Coconut | 12” İnline Blok Karbon |
| Post Carbon Filtre - Coconut | 10” İnline Mineralli Karbon |
| Membran - NSF | 75 GPD |
| Tank NSF |
2.2 Gln |
| Musluk | Krom İthal |
| Pompa / Adaptör / Opsiyonel | 24 V / 1.2 A |
| Valf | Shutt Off |
| Basınç Ayarlayıcı | Dahili |