Vulcan 5000
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan 5000 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 2 " (~ 50 mm) |
| Maks. Kapasite | 8000 l/h |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 2.0 watt |
| Sargı Boyları | 2x2m 10mm |
| Programlar | 1 |
| Montaj için Gerekli Alan | 350 mm |
| Ölçümler | 150/90/30 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |