Vulcan S10
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan S10 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 3 " (~ 76 mm) |
| Maks. Kapasite | 15 m3 /h |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 2.25 watt |
| Sargı Boyları | 2x3m 20mm |
| Programlar | 3 |
| Montaj için Gerekli Alan | 500 mm |
| Ölçümler | 190/120/40 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |