Vulcan S350
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan S350 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 14 " (~ 350 mm) |
| Maks. Kapasite | 500 m3 /h |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 2.75 watt |
| Sargı Boyları | 8x20m 20mm |
| Programlar | 10 |
| Montaj için Gerekli Alan | 3400 mm |
| Ölçümler | 280/200/50 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |