Vulcan X-Pro-1
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan X-Pro-1 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 30 " (~ 750 mm) |
| Maks. Kapasite | Sınırsız |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 3.75 watt |
| Sargı Boyları | 12x25m 40mm |
| Programlar | 10 |
| Montaj için Gerekli Alan | 5600 mm |
| Ölçümler | 340/240/50 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |