Vulcan S150
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan S150 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 8 " (~ 200 mm) |
| Maks. Kapasite | 180 m3 /h |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 2.5 watt |
| Sargı Boyları | 6x8m 20mm |
| Programlar | 10 |
| Montaj için Gerekli Alan | 1800 mm |
| Ölçümler | 230/150/40 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |