Vulcan S25
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan S25 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 4 " (~ 100 mm) |
| Maks. Kapasite | 30 m3/h |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 2.25 watt |
| Sargı Boyları | 4x3m 20mm |
| Programlar | 5 |
| Montaj için Gerekli Alan | 800 mm |
| Ölçümler | 200/130/40 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |