Vulcan X-Pro-2
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan X-Pro-2 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 40 " (~ 1000 mm) |
| Maks. Kapasite | Sınırsız |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 3.75 watt |
| Sargı Boyları | 12x50m 40mm |
| Programlar | 10 |
| Montaj için Gerekli Alan | 8200 mm |
| Ölçümler | 340/240/50 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |