Vulcan S500
TEL: 0533 682 73 06
Vulcan S500 Teknik Özellikleri
Kireç Problemine Çözüm
Özel elektronik impulslar, sert sudaki kalsiyumun kristalleşme sürecini değiştirerek parçacıkların yüzeylere yapışma kabiliyetini kaybetmesine neden olur. Vulcan, kişisel ihtiyaçlarınız için özelleştirilmiş bir çözümdür. Vulcan’ın çeşitli ürün serileri evsel uygulamalarda, ticari uygulamalarda ve endüstriyel ortamlardaki sorunlarınızı çözer.
Özellikler
| Maks. Boru Çapı | 20 " (~ 500 mm) |
| Maks. Kapasite | 800 m3 /h |
| Voltaj | 36 volt |
| Güç | 3.25 watt |
| Sargı Boyları | 10x30m 20mm |
| Programlar | 10 |
| Montaj için Gerekli Alan | 4500 mm |
| Ölçümler | 310/220/50 |
| Frekans Aralığı | 3-32 kHz |